Hurma

Zahidi Hurma, Bağdat Hurması

İnsanoğlu yaratılışın devam ettirmek için besin kaynaklarına ihtiyaç duyar. Bu besin kaynakları sadece açlık hissimizi bastırmak için gerekli değildir. Aynı zamanda vücudumuzun diri kalması ve hastalıklarla mücadele etmesi için de gıda ürünlerine ihtiyaç duyarız. Bunun için yüzlerce bitkisel ve hayvansal gıdadan söz edilebilir. Bunlar arasında halk içinde çok sevilen ve öne çıkan yemişler de bulunmaktadır.

Elmas hurma, Ankara hurma gibi isimlerle anılan ve toptan olarak satılan hurmalar artık online alışveriş kolaylığı kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Zahidi Hurma Faydaları

Lezzeti dillere destan zahidi hurma faydaları saymakla bitmez. Hurma meyvesi vitamin ve mineral açısından oldukça zengindir. Ayrıca bu bitki A, B, C vitaminin yanında harika bir lif deposudur.

Damarlara iyi gelen zahidi hurma, kalp krizine karşı bünyenizi güçlendirir. Enerji ve zindelik açısından asırlardan bu yan tavsiye edilen hurmalar, açlığa karşı uzun süre dayanıklı kalmanız sağlar. Diyetisyenler tarafından yoğurtla birlikte tüketilmesi tavsiye edilen hurmalar, tokluk hissi verdiği için kilo vermeye yardımcıdır. En az kendisi kadar çekirdeğinin de insan sağlığına olan faydaları yapılan araştırmalarla tespit edilmiştir.

Ezilerek tüketilen hurma çekirdeği kalp ve diğer organlara bağlı damarlardaki tıkanıklığın giderilmesinde faydalıdır. Karaciğer için faydalı olan magnezyum madeninin hurma bitkisinde bol miktarda bulunması bu güzel meyvenin bir başka zenginliğidir. Salgıladığı serotonin sayesinde baş ağrısı ve stres gibi sıkıntıların da rahatlatılmasında da etkilidir. 

Online Alışveriş ve Avantajları

İnternetten alışveriş kolaylığı sayesinde hem giyim hem araç gereç hem de gıda ürünlerini adresinize kadar getirtebilirsiniz. Sitemizden zahidi hurma toptan siparişlerinizi dakikalar içinde verebilirsiniz. Ayrıca kampanyalı satış tarifelerini ile indirimli zahidi hurma fiyatları avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Ankara ve bölge civarında hizmet veren zahidi hurma Ankara firmamıza Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Hac paketleri, satış ortaklıkları ve hurma alışverişi ile ilgili tüm ticari hizmetleri tarafımızdan alabilirsiniz. Ayrıca her tür hurma, birinci kalite Medine hurması ve toptan fiyatına perakende hurma satışı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Gıda saklama ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde tarafınıza ulaştırılan ürünlerimiz ilk günkü tazeliği sizlere ulaştırılmaktadır.