Gösterilen sonuç sayısı: 3

Mezafeti dökme Hurma – 1 Kg

70.00
  • Hurma tüketimi kan şekerini dengeler ve uzunca bir süre sabit kalmasını sağlar. Hurmanın içinde bulunan çözünebilir lifler sayesinde bağırsak sistemi iyi çalışır. İyi emilen mineraller sayesinde kanı sulandırıcı etkiye sahiptir. Bu da damar tıkanıklıklarına iyi gelir. Hurma diş hastalıklarına da iyi gelir ve önceden oluşabilecek diş çürümelerini önler. Hurmanın çocuk gelişiminde önemli bir etkisi vardır.
  • Çocukların zeka gelişimine ve kemik gelişimine yardımcı olur. Bu nedenle içerinde bulunan zengin kalsiyum sayesinde zeka gelişimine oldukça faydası vardır. Hurma antioksidan kaynağıdır. Mide içerisindeki zehirli bakterileri tespit eder ve dışa atılımını katkıda bulunur.

Ürünler 5 Kg lık paketler halinde toptan olarak satışı yapılmaktadır.  En az 1 Koli / 5 Kg ürünleri satın alabilirsiniz... İnternet ve Telefon üzerinden satışımız yoktur..

Rebbi Hurma

75.00
  • Rebbi hurması İran’da yetişir. Diğer hurmalara göre daha koyu renklidir. Etli ve yumuşaktır. Ebat olarak ince ve daha uzundur. İran’da üretiminin fazla yapılmasından dolayı fiyat bakımından çok uygundur.
  • Ankara’da rebbi hurma toptan satışını yapan Elmas Hurma, rebbi hurmalarını doğal ve taze olarak Türk halkına sunuyor. Ramazan sofralarının baş tacı olan hurmayı diğer günlerde de yenebilmesi için tüm Türkiye’de toptan fiyatına satışını gerçekleştiriyor.

Ürünler 5 Kg lık paketler halinde toptan olarak satışı yapılmaktadır.  En az 1 Koli / 5 Kg ürünleri satın alabilirsiniz... İnternet ve Telefon üzerinden satışımız yoktur..

Mezafeti Hurma -450 – 600 gr Takribi

42.00
  • İran Hurması diye adlandırılmaktadır. Koyu renklidir. Kabuğu ince, yumuşak ve koyu renklidir. İran da yetişen Mazafati Hurma (Mezafeti Hurma) yumuşak, tatlı bir yapıya sahiptir.
  • İçeriğindeki beta karoten ve lifler ile birçok kansere karşı etkili olduğu düşünülmektedir. İçerdiği A vitamini ile hafızayı güçlendirir. Doğumu kolaylaştırdığı ve lohusalıkta süt artırıcı özelliği olduğu bilinmektedir. Bu özelliği ile anne ve bebek sağlığı açısından oldukça kıymetlidir.

Ürünler 12 adet paketler halinde toptan olarak satışı yapılmaktadır.  En az 1 Koli / 12 adet ürün satın alabilirsiniz... İnternet ve Telefon üzerinden satışımız yoktur..