Gösterilen sonuç sayısı: 4

Buzlu Taze Salkım Hurma Berhi ÜRDÜN ( SATIŞLARIMIZ 1 TONLUK PALET BAZINDADIR)

60.00

Buzlu Taze Salkım Hurma

Kasa olarak satılmaktadır.

Her kasa 13-20 kg arasında değişiklik göstermektedir.

Kasası ile tartım yapılarak satılır.

Özellikle soğuk havalarda tüketildiği takdirde vücudu kış hastalıklarına karşı güçlendirmektedir. Vücudun hastalık süresince çabuk toparlamasını ve daha dirayetli olmasını sağlar. Bunun yanı sıra doğal bir enerji kaynağıdır. Ara öğünlerde tüketilebilir. İçerisinde glikoz da dahil olmak üzere hiçbir tatlandırıcı bulunmaması, ürünlerin güven içerisinde tüketilmesini sağlıyor. Aynı zamanda tok tutma özelliği sayesinde rahatlıkla diyet listelerine eklenebilir. Bunlara ek olarak sindirim sistemine de iyi gelen hurmalar, mide yanması ve ağrısı gibi şikayetleri olan hastalara öneriliyor. Kabızlık ve böbrek taşı gibi sorunlar için de günlük olarak hurma tüketilebilir.

 İnternet ve Telefon üzerinden satışımız yoktur..

 

Mezafeti dökme Hurma – 1 Kg

70.00
  • Hurma tüketimi kan şekerini dengeler ve uzunca bir süre sabit kalmasını sağlar. Hurmanın içinde bulunan çözünebilir lifler sayesinde bağırsak sistemi iyi çalışır. İyi emilen mineraller sayesinde kanı sulandırıcı etkiye sahiptir. Bu da damar tıkanıklıklarına iyi gelir. Hurma diş hastalıklarına da iyi gelir ve önceden oluşabilecek diş çürümelerini önler. Hurmanın çocuk gelişiminde önemli bir etkisi vardır.
  • Çocukların zeka gelişimine ve kemik gelişimine yardımcı olur. Bu nedenle içerinde bulunan zengin kalsiyum sayesinde zeka gelişimine oldukça faydası vardır. Hurma antioksidan kaynağıdır. Mide içerisindeki zehirli bakterileri tespit eder ve dışa atılımını katkıda bulunur.

Ürünler 5 Kg lık paketler halinde toptan olarak satışı yapılmaktadır.  En az 1 Koli / 5 Kg ürünleri satın alabilirsiniz... İnternet ve Telefon üzerinden satışımız yoktur..

Sukkari Taze Hurma Jumbo Boy 500 gr.

75.00
  •  Kolesterol, günümüzde sıklıkla karşılaşılan hastalıklar arasında yer almaktadır. Hurma, kan damarlarının yumuşamasına yardımcı olmakta ve bu rahatsızlığa da olumlu etki  sağlamaktadır. Bunun yanı sıra anne adayları da daha kolay bir doğum için hurmanın mucizelerinden faydalanabilir.
  • Vücudu her zaman zinde tutması da Sukkari taze hurma faydaları arasında önemli bir yere sahiptir. Birçok bilim adamı da hurmanın mucizevi etkileri hakkında aynı görüşe sahiptir. Hatta insan vücudunun günlük ihtiyacının bir adet hurma ve su ile karşılanabileceğini öne sürmektedirler.

Ürünler 30 adet 500 gr lık paketler halinde toptan olarak satışı yapılmaktadır.  En az 1 Koli / 30 adet ürün satın alabilirsiniz... İnternet ve Telefon üzerinden satışımız yoktur..

Mezafeti Hurma -450 – 600 gr Takribi

42.00
  • İran Hurması diye adlandırılmaktadır. Koyu renklidir. Kabuğu ince, yumuşak ve koyu renklidir. İran da yetişen Mazafati Hurma (Mezafeti Hurma) yumuşak, tatlı bir yapıya sahiptir.
  • İçeriğindeki beta karoten ve lifler ile birçok kansere karşı etkili olduğu düşünülmektedir. İçerdiği A vitamini ile hafızayı güçlendirir. Doğumu kolaylaştırdığı ve lohusalıkta süt artırıcı özelliği olduğu bilinmektedir. Bu özelliği ile anne ve bebek sağlığı açısından oldukça kıymetlidir.

Ürünler 12 adet paketler halinde toptan olarak satışı yapılmaktadır.  En az 1 Koli / 12 adet ürün satın alabilirsiniz... İnternet ve Telefon üzerinden satışımız yoktur..