Hurma

Berni Hurma

Ürün çeşitlerini incelemek ve buna göre seçim yapmak mümkündür. İsteyenler berni hurma toptan sipariş seçeneklerini değerlendirerek indirimli fiyatlardan faydalanabilir. Yeni mahsul olan türleri ürün görsellerinin altında ek olarak belirtilmektedir.

Tamamen doğal ve taze olan ürünlerdir. Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat parolasıyla gönderiliyor. Özel ambalajı olduğu için verilen adreslere güvenli bir şekilde ulaştırılıyor. Belli bir fiyatın üstünde satın alanlar için ücretsiz kargo avantajı da mevcut.

Ürünleri sipariş etmek isteyenler heybeye ekle seçeneğine tıklayabilir. Daha sonra heybeye tıklanarak eklenen ürünlerin tamamı sipariş edilebilir. Bir başka seçenek ise istek listeme ekle seçeneğidir. Hafta içleri saat 16:00’ya sipariş verildiği takdirde ürünler aynı gün kargoya eklenmektedir.  

Günlük Hurma Tüketiminin Faydaları 

Alıcılar berni hurma faydaları konusunda bilgilendirilmektedir. Bu faydaların başında doğal bir enerji kaynağı olması geliyor. Günde birkaç adet hurma tüketmek dahi insana canlılık ve dinçlik katmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesinin bulunmaması organik beslenme taraftarı olan alıcı kitlesi için idealdir. Aynı zamanda berni hurma Ankara ürünlerinde glikoz şekeri de kullanılmıyor. Hem çocuklar hem de yetişkinler gönül rahatlığı ile bu meyveleri tüketebilirler. 

Günlük olarak hurma tüketmek kalp damar sağlığını da koruyor. Bu alanda yapılan son araştırmalar hurmanın hafıza için de son derece ideal bir ürün olduğunu gözler önüne seriyor.

Alzheimer hastalığına karşı doğal bir koruma mekanizması geliştiren hurmalar, zihin açıcı özelliklere de sahip. 100 gramlık hurmada toplamda 300 kaloriye kadar enerji bulunmaktadır. Aynı zamanda bedenin gün içerisinde ihtiyaç duyduğu protein ve minerali de büyük oranda karşılamaktadır.

Beslenme uzmanları da günlük olarak hurma tüketmenin birçok açıdan faydalı olduğunu dile getiriyorlar. B vitamini eksikliği çeken kişiler de bu özel ürünleri yiyebilir. Dolaylı olarak kemik gelişimini destekleyen hurmalar aynı zamanda diş sağlığını da koruyor. 

Hurma Fiyatları Nasıl? 

Her bütçeye uygun olan berni hurma fiyatları çeşitlerine ve miktarına göre değişkenlik gösterebilir. Birçok hurma çeşidinde ise indirimler yapılıyor. Söz konusu indirimler yüzde yirmiden başlayıp yüzde elliye kadar uzanmaktadır. Kredi kartı kullanmayanlar için kapıda ödeme imkanı da sunuluyor.