Hurma, İran Hurması, Rebbi Hurma

Rebbi Hurmasının Faydaları

rebbi_hurma

Rebbi Hurmasının Faydaları

Fiyatının çok uygun olmasıyla birlikte rebbi hurmasının faydaları bir hayli fazladır. Tok tutucu özelliğinden dolayı diyet yiyeceklerinin başında gelir. Sindirim sistemini düzenleyerek, kabızlığı önler. Hamile kadınlara, doğum öncesinde ve sonrasında birçok faydası vardır. Anne sütünü artırır. Kalp zayıflığı çekenlere iyi gelir. Cinsel gücü artırıcı etkisi vardır. İçinde barındırdığı organik kükürt sayesinde mevsimsel alerji riskini ortadan kaldırır. Hurmanın en önemli faydalarından bir tanesi de şüphesiz beyne ve dolaylı olarak hafızaya verdiği ciddi destektir.

Rebbi Hurma sı düzenli olarak tüketildiğinde hafıza kaybını önlemeye yardımcı olur. B1 ve B2 vitaminleri sayesinde karaciğerin güçlenmesini ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Göz sağlığını ve sinirleri korur. Sinir ve stresten kaynaklanan rahatsızlıkları önlemede yardımcı olur. Damar sertliği, damar tıkanıklığı ve kolesterole yakalanma riskini azaltır.

Çocukların kemik ve diş yapılarının sağlıklı gelişmesinde yardımcı olur. Düzenli olarak tüketildiğinde saç dökülmelerini azaltır.

Glikoz şurubu veya kimyasal ilaç kullanılmamış hurma satışlarıyla Elmas Hurma insan sağlığını düşünüyor. Steril ve özel ambalajlarda satışa sunulan hurmalar güvenle tüketilebilir. Ailenin tamamının tüketebileceği sağlıklı bir meyvedir. Hatta ziyaretlerde hediye olarak götürülebilir.

Rebbi Hurma

Rebbi hurma İran’da yetişir. Diğer hurmalara göre daha koyu renklidir. Etli ve yumuşaktır. Ebat olarak ince ve daha uzundur. İran’da üretiminin fazla yapılmasından dolayı fiyat bakımından çok uygundur.

Ankara’da rebbi hurma toptan satışını yapan Elmas Hurma, rebbi hurmalarını doğal ve taze olarak Türk halkına sunuyor. Ramazan sofralarının baş tacı olan hurmayı diğer günlerde de yenebilmesi için tüm Türkiye’ye satışını gerçekleştiriyor.

İran hurmasında şeker oranı yüksek olduğundan yapışkan özelliktedir. Uygun koşullarda korunmadığında etraftaki tozlar üzerine yapışabilir. Elmas Hurma, tarafından hijyenik koşullarda paketlenmesi ve saklanması yapılan bu hurmaları herkes güvenle tüketebilir.

Rebbi Hurma Fiyatları

En sağlıklı ürünü en avantajlı fiyatlarla almak için Elmas Hurma sitesini ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli gramajlarda ve ambalajlarda satışı yapılan rebbi hurma fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı toptan hurma fiyatlarıyla hem bayilere hem de hurma severlere satış gerçekleştiriyoruz. Dalındaki tazeliğini koruyan rebbi hurma ankara satışlarımız sertifikalıdır.